Dodane przez interkadra22 15 maja 2018

Opieka nad Panem Rudim (77l.)

Miejsce pracy: Deuselbach

Data wyjazdu:  22.05/ na 2 miesiące

Atuty oferty:

  • osobny pokój
  • internet
  • sklepy w odległości 200 m
  • wolne wtorki

Opis oferty: Do opieki jest samotnie mieszkający Pan Rudi w wieku 77 lat. Senior cierpi na początkową demencję, kifozę i boczne skrzywienie kręgosłupa - skoliozę. Senior jest osobą samodzielną, sam się myje i ubiera, jednak potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i asekuracji podczas chodzenia. Chętnie spaceruje i spędza czas na powietrzu.

Obowiązki:
  • Asekuracja w ubieraniu/myciu
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
  • Podawanie lekarstw
  • Dotrzymywanie towarzystwa

Oczekujemy:

  •  dobrej znajomości języka niemieckiego
  •  doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  •  prawa jazdy (mile widziane)
  •  życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1300 EUR netto!
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
  • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)
  • podpisanie jednej czytelnej umowy
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!