Dodane przez SowaPflege24 18 maja 2018

Zlecenie dla Opiekuna, 25.05

Miejsce pracy: Pullach, Monachium

Zlecenie dla Opiekuna

Start: 25.05
Długość pobytu: 2 miesiące

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości jęz. niemieckiego
- doświadczenia w opiece

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie
- opłacenie + organizację przejazdu

Stawka: 1400 euro

Podopieczny: 84 lata; 170 cm; 89 kg

Mobilność: podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim (wymaga pomocy podczas wstawania i siadania)

Dolegliwości: początkowa demencja (brak agresji), inkontynencja (pieluchomajtki), noce spokojne

Obowiązki: pomoc w myciu, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu

Miejsce: dom jednorodzinny, oddzielny pokój, oddzielna łazienka, dostęp do Internetu

W domu mieszka żona podopiecznego, która jest sprawna fizycznie zajmuje się gotowaniem i robieniem zakupów