Dodane przez Diwa 21 maja 2018

Oferta pracy od 6 czerwca

Miejsce pracy: Monachium (Passing)

Pani Eleonore ma 102 lata. Mieszka w domu jednorodzinnym. Jest osobą mobilną, szczupłą, wzrost 160 cm. Bez objawów demencji lub Alzheimera. Wymaga jedynie wsparcia i asekuracji przy ubieraniu, codziennej toalecie. Jest osobą towarzyską. Z zawodu była lekarką. Przywiązuje dużą wagę do zdrowego odżywiania (warzywa z targu:)).

Stąd ważne, aby opiekun/ka znała język na poziomie komunikatywnym.

Stawka 1 350 Euro netto na miesiąc (z możliwością premii).

Transport opłaca firma.
Składki na ubezpieczenia od średniej krajowej.

W domu jest internet bezprzewodowy, do dyspozycji opiekunki umeblowany pokój.

 

Więcej informacji? Prosimy o kontakt: rekrutację prowadzi Marcin - 662 126 355 lub tumulka@diwa-personalservice.pl lub 77 454 85 66

Agencja Pracy DIWA Personalservice Sp. z o. o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 6760.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.