Dodane przez PrivateCare24 21 maja 2018

Opiekunka do seniorki Margret - zastępstwo od 30.05 + PREMIA MAJOWA

Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: 22850 Norderstedt
Stawka: 1300 euro netto + premia majowa
Termin rozpoczęcia pracy: 30.05.2018
Długość kontraktu: 1 miesiąc

OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM

Do opieki jest pani Margret, która mieszka wraz ze swoim czynnym zawodowo mężem. Podopieczna jest po wylewie, jednostronnie sparaliżowana, zażywa leki na depresję oraz epilepsję, dostaje zastrzyki na zakrzepicę żył. Pani nie dowidzi, nie potrafi odczytywać godzin z zegarka. Mieszkanie dostosowane jest do jej niepełnosprawności. W domu jest do dyspozycji wózek inwalidzki oraz łóżko z możliwością elektrycznej obsługi. Jedzenie musi być krojone w drobne kawałki. Podopieczna noce przesypia. Pracowała w banku. Lubi gry, spacery, zakupy, siedzieć na tarasie. Jest spokojna, otwarta, chętnie rozmawia pod warunkiem, że się dobrze czuje.

Miejsce zamieszkania

Mieszkanie
Pokój ze standardowym wyposażeniem
Internet
Telewizja
Telefon
Fizjoterapeuci

Informacje o Seniorze

Imię: Margret
Waga: 60 kg
Wzrost: 167 cm
Wiek: 60 lat

Schorzenia:

Wylew
Problemy z poruszaniem się – wózek inwalidzki
Inkontynencja - pieluchy
Depresja
Słaby wzrok

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI

Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i Transfer z łóżka na wózek
Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

WYMAGANIA

Język niemiecki na poziomie dobrym - B1.
Prawo jazdy nie jest wymagane.

OFERUJEMY

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki,
• sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna,
• przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu,
• opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą,
• legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej,
• bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

KONTAKT

PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15,  SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres rekrutacja@privatecare24.pl

Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszych biurach w Warszawie, Skarżysku-Kamiennej, Toruniu lub w Katowicach.