Dodane przez PrivateCare24 24 maja 2018

Opiekunka na zastępstwo do samotnej seniorki, od zaraz, 1250 euro netto

Miejsce pracy: Niemcy

Do opieki jest samotna pani, mieszka z kotem w starym jednorodzinnym domu na wsi. Pani cierpi na demencję, depresję oraz choroby serca i inkontynencję – korzysta z wkładek. Potrzebuje pomocy przy poruszaniu się, korzysta z rollatora, sama zrobi kilka kroków. Wymaga wsparcia przy wstawaniu. Ze względu na agresywną demencję dużo zapomina,krzyczy,często szuka wokół siebie osób z przeszłości.Pani  Z reguły przesypia noce, ale zdarza się, że trzeba jej pomóc w pójściu do toalety. Dużo śpi, opiekunka powinna ja motywować aby nie spala cały dzien. Niedaleko domu jest Edeka, można zrobić zakupy. Dodatkowo raz w tygodniu w sobotę syn podopiecznej zabiera opiekunkę autem na duże zakupy.  Można sobie kupić, co się chce – słodycze, napoje. Rodzina jest bardzo miła i pomocna, często odwiedzają jest ich 11 osób w soboty i niedziele.Trzeba węgiel i drzewo nosić.

Miejsce pracy: 92442 Wackersdorf

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Długość kontraktu: 2 miesiace

Stawka:  1250 euro netto

Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty :

Dom jednorodzinny

Pokój ze standardowym wyposażeniem

TV (także z polskimi kanałami)

Podstawowe obowiązki opiekunki:

pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu

pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)

pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia

prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

Informacje o seniorce:

Imię: Theresia

Waga: 90 kg

Wzrost: 165 cm

Wiek: 91 lat

Schorzenia :

Demencja

Inkontynencja

Choroby serca

Problemy z poruszaniem się

Wymagania:

Język niemiecki na poziomie komunikatywnym - A2

Opiekunka nie może być osobą palącą.

Prawo jazdy nie jest wymagane.

APLIKACJA:

tel: +48 22 315 15 15 lub 728 949 310

mail: rekrutacja@privatecare24.pl

www.privatecare24.pl/bonus