Dodane przez Ewelina.P 04 czerwca 2018

Praca dla opiekunki osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy, Billerbeck

ZLECENIE NOWE

Termin: 07.06.- 07.08.2018

Miejscowość: 48727 Billerbeck

Osoba podopieczna: mezczyzna

Wzrost 172

Waga 60 kg

Wiek 88 lat

Opis osoby podopiecznej:

Do opieki jest mezczyzna, chorujący na alzheimera. Mezczyzna spedza czas praktycznie w lozku, nie może sam wstawac, w związku z tym do dyspozycji jest Lift. Przychodzi Pflegedienst w celu podawania lekow. Mezczyzna ma podlaczony cewnik. Transfer z lozka na wozek odbywa się za pomocą Liftu.  Dotychczas funkcjonuje nastepujacy harmonogram dnia: Rano sniadanie, i higiena podopiecznego w lozku, Przed poludniem ok 11.00 ubieranie, transfer z lozka na wozek w celu spędzenia czasu przed TV, w południe obiad, karmienie podopiecznego. O 16.00 pacjent jest transferowany do lozka,  w celu wykonania czynności : rozbieranie, higiena , przygotowanie do spania, następnie kolacja podawana w lozku.

Opiekunka otrzymuje pokoj z internetem , lazienka

Schorzenia: alzheimer, inkontynencja- cewnik

Pflegedienst: podaje leki

Czynnosci wykonywane przez podopieczną:

- poruszanie się-  wozek

- toaleta- z pomocą

- higiena osobista/ mycie- z pomocą

- ubieranie- z pomocą

- jedzenie-  z pomoca

Wstawanie w nocy:  brak

Zakres obowiązków:

- gotowanie

- sprzątanie

- pranie

- zakupy

Warunki domowe:  mieszka w domu jednorodzinnym z tarasem i ogrodem

Warunki dla Opiekunki:
- pokoj z internetem

- wlasna lazienka

-TV

 Wymagania:
- dobra komunikatywna znajomość j.niemieckiego

- doświadczenie w opiece , doświadczenie z choroba alzheimera

- opiekun/ka musi pracować samodzielnie, i przy tym umozliwiac decydowanie również podopiecznej

- gotowość do pracy 2 msc

Warunki zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Stawka   1400 Euro

tel. 897220760, 574701864