Dodane przez Ewelina.P 05 czerwca 2018

Praca dla opiekunki osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy , Verden

Rozpoczęcie: 15.06.2018

Miejscowość: 27283 Verden

Osoba podopieczna: kobieta

Opis osoby podopiecznej:

Pani 93 lata, ma osłabienie starcze i chodzi przy rollatorze. Wymaga bardziej pomocy domowej  niż opieki. Uczestniczy jeszcze w życiu kulturalnym i chciałaby opiekunkę z którą mogłaby wyjść, pojechać gdzieś. Pani jest osobą towarzyską. Zadaniem opiekunki jest wspieranie seniorki w codziennych czynnościach, uważanie na to aby seniorka nie popełniała błędów itp. Nie ma żadnego stopnia niepełnosprawności.

Schorzenia: osłabienie starcze, inkontynencja, osteoporoza, nadciśnienie

Pflegedienst: brak

Czynności wykonywane przez podopieczną:

- poruszanie się-  przy rolatorze

- toaleta- samodzielnie

- higiena osobista/ mycie- częściowo z pomocą

- ubieranie- częściowo z pomocą

Wstawanie w nocy: 1-2 razy

Zakres obowiązków:

- gotowanie

- sprzątanie

- pranie

- zakupy

Warunki domowe:  dom z ogrodem

Warunki dla Opiekunki:
-  mieszkanie z własną łazienką, Internet

-TV, radio, telefon,

 Wymagania:
- dobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego

-mile widziane prawo jazdy

-osoba niepaląca

- gotowość do pracy 2 msc

Warunki zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Stawka 1250 Eur

tel. 896761125, 574701864