Dodane przez PrivateCare24 08 czerwca 2018

1400 euro netto, zastępstwo do seniorki w Bonn od 9.06

Miejsce pracy: Niemcy, Bonn

Miejsce pracy: Bonn
Stawka: 1400 euro netto
Termin rozpoczęcia pracy: 9.06.2018
Długość kontraktu: 2 miesiące

OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM

Do opieki jest pani Margrit. Mieszka w samotnie w domu jednorodzinnym. W przeszłości była lekarzem medycyny ogólnej, obecnie praktykę po niej przejął syn. Cierpi na demencję, osteoporozę, alergie, choroby układu krążenia oraz częściową inkontynencję. Porusza się przy pomocy rollatora, używa też wózka inwalidzkiego, gdzie konieczna jest asekuracja. Podopieczna wymaga wsparcia w codziennych czynnościach. Zdarza jej się budzić się w nocy. Seniorka uczęszcza na fizjoterapię. W prowadzeniu domu pomaga pomoc domowa oraz ogrodnik.

Miejsce zamieszkania

Dom jednorodzinny
Pokój ze standardowym wyposażeniem
Oddzielna łazienka
Internet

Informacje o Seniorze

Imię: Margrit
Waga: 64 kg
Wzrost: 157 cm
Wiek: 88 lat

Schorzenia:

Problemy z samodzielnym poruszaniem się – rollator, wózek inwalidzki
Demencja
Osteoporoza
Alergie
Choroby układu krążenia
Częściowa inkontynencja - pieluchy

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI

pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu
pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
aktywizacja seniorki
prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

WYMAGANIA

Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - B2
Prawo jazdy nie jest wymagane.
Opiekunka może być osobą palącą.

OFERUJEMY

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki,
• sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna,
• przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu,
• opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą,
• legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej,
• bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

 APLIKACJA

PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres rekrutacja@privatecare24.pl