Dodane przez Ewelina.P 12 czerwca 2018

Praca dla opiekunki osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy, Bonn

Rozpoczęcie: 18.06.2018

Miejscowość: 53179 Bonn

Osoba podopieczna: kobieta

Wzrost 160 cm

Waga 60 kg

Wiek 84 lata

Opis osób podopiecznych:

Pani w wieku 84 lat, porusza się przy rollatorze, wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu, pielęgnacji ciała, jedzeniu. Podopieczna ma zaawansowaną demencję, depresję i inkontynencję. Przychodzi do niej pielęgniarka 2x dziennie, podaje lekarstwa. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem, obok mieszka córka z synem, którzy są dostępni wieczorami i w razie potrzeby służą pomocą. Ważne jest, by Opiekunka miała doświadczenie z demencją, żeby wiedziała, jak obchodzić się z Podopieczną.

Schorzenia: demencja, depresja, inkontynencja

Pielęgniarka: tak, 2x dziennie, podaje leki

Czynnosci wykonywane przez podopieczną:

- poruszanie się-  przy rollatorze

- toaleta- z pomocą

- higiena osobista/ mycie- z pomocą

- ubieranie- z pomocą

- jedzenie- z pomocą

Wstawanie w nocy: sporadycznie

Zakres obowiązków:

- gotowanie

- pranie, prasowanie

-sprzątanie

-zakupy

Warunki domowe:  dom jednorodzinny z ogrodem, blisko centrum

Warunki dla Opiekunki:

- pokój, oddzielna łazienka

-TV, Internet

 Wymagania:

- komunikatywna + / dobra znajomość j. niemieckiego

-bez prawa jazdy

-palenie tylko na zewnątrz

-dobre referencje

- serdeczna, empatyczna, opiekuńcza osoba

- gotowość do pracy 2 miesiące

-dobra gospodyni domowa

Warunki zatrudnienia:

Umowa zlecenie na czas nieokreślony

Stawka 1250 euro netto/miesięcznie

tel. 897220760, 896761125