Dodane przez PrivateCare24 12 czerwca 2018

Opiekunka do seniorki od 18.06, na 1 miesiąc, 1200 euro netto + premia letnia

Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: Bad Saulgau
Stawka: 1200 euro netto + premia letnia
Termin rozpoczęcia pracy: 18.06.2018
Długość kontraktu: 1 miesiąc

OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM

Do opieki jest samotna Pani Rosalia. Ma 86 lat i potrzebuje wsparcia w życiu codziennym.Cierpi na osłabienie starcze,problemy z poruszaniem się , inkontynencje , oraz demencje .Potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Pani potrzebuje pomocy przy poruszaniu się oraz przy wykonywaniu transferu.

Miejsce zamieszkania

Dom wielorodzinny
W pełni wyposażony pokój
Pflegebett
Internet,TV
Rollator
Wózek inwalidzki

Informacje o Seniorze

Imię: Rosalia
Waga: 98 kg
Wzrost: 165 cm
Wiek: 86 lat

Schorzenia:

Osłabienie starcze
Inkontynencja
Demencja
Problemy z poruszaniem się

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI

pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu
pomoc przy poruszaniu się (asekuracja),transfer
pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

WYMAGANIA

Język niemiecki na poziomie komunikatywnym A2
Prawo jazdy nie jest wymagane.
Opiekunka może być osobą palącą.

OFERUJEMY

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• składki od najniższej/średniej krajowej - według wyboru opiekunki,
• sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna,
• przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu,
• opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą,
• legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej,
• bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

 APLIKACJA

PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres rekrutacja@privatecare24.pl