Dodane przez PrivateCare24 12 czerwca 2018

Opiekunka do sympatycznego małżeństwa, zastępstwo od 22.06 - 1250 euro + premia

Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: Bielefeld
Stawka: 1250 euro netto
Termin rozpoczęcia pracy: 22.06.2018
Długość kontraktu: 2 miesiące

OPIS OFERTY I INFORMACJE O PODOPIECZNYM

Do opieki jest sympatyczne małżeństwo Gertrud i Josef. Oboje są jak na swój wiek jeszcze względnie mobilni oraz samodzielni. Potrzebują pomocy w domu oraz podstawowych czynnościach, jak robienie zakupów, gotowanie, prowadzenie domu. Nie ma wstawania nocnego. Większe zakupy robi rodzina, która mieszka w pobliżu.

Miejsce zamieszkania

Dom wielorodzinny
Telefon
TV
Internet
Fizjoterapeuta

Informacje o Seniorze

Imię: Gertrud
Waga: 60 kg
Wzrost: 160 cm
Wiek: 87 lat

Imię: Josef
Waga: 60 kg
Wzrost: 165 cm
Wiek: 92 lat

Schorzenia:

problemy z poruszaniem się
Inkontynencja u seniora
Lekka demencja u seniorki

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI OPIEKUNKI

pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu
pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

WYMAGANIA

Język niemiecki na poziomie komunikatywnym - A2

APLIKACJA

PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres rekrutacja@privatecare24.pl