Dodane przez Ewelina.P 20 czerwca 2018

Praca dla opiekunki osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy

Rozpoczęcie: jak najszybciej

Miejscowość: 31587 Nienburg (Dolna Saksonia, między Bremą a Hanowerem)

Osoba podopieczna: kobieta

Wzrost 148 cm

Waga 40 kg

Wiek 21 lat

Opis osób podopiecznych:

Pani w wieku 21 lat (PG4), porusza się na wózku inwalidzkim, jest sparaliżowana. Wymaga całkowitej pomocy przy myciu, ubieraniu, pielęgnacji ciała, jedzeniu i piciu. Nie ma wstawania w nocy. Podopieczna jest bardzo inteligentną osobą, chętnie wychodzi „do ludzi”, lubi chodzić do kina, jeździć na różne wycieczki (autobusy i pociągi ma za darmo). Aktualnie dziewczyna mieszka u matki, która pracuje od poniedziałku do piątku, a podczas jej nieobecności zajmuje się nią przyjaciółka. Dziewczyna potrafi/może chwilę stać przy wsparciu, tak samo np. utrzymać kubek. Mówi bardzo dobrze. Dom jest do niej przystosowany, ponieważ jest sparaliżowana od urodzenia. Na toaletę trzeba ją posadzić, ale dalej radzi sobie sama. Trzeba ją przetransferować z łóżka na wózek i odwrotnie, ale jest niską i lekką osobą, i dodatkowo troszkę pomaga.

Schorzenia: paraliż

Pielęgniarka: brak

Czynnosci wykonywane przez podopieczną:

- poruszanie się-  na wózku inwalidzkim

- toaleta- z pomocą

- higiena osobista/ mycie- z pomocą

- ubieranie- z pomocą

- jedzenie- z pomocą

Wstawanie w nocy: brak

Zakres obowiązków:

- gotowanie

- pranie, prasowanie

-sprzątanie

-zakupy

Warunki domowe:  dom jednorodzinny z ogrodem, blisko do sklepu

Warunki dla Opiekunki:
- pokój, oddzielna łazienka

-TV, radio, Internet

 Wymagania:

-opiekunka w wieku 20-40 lat
dobra znajomość j. niemieckiego

-bez prawa jazdy

-dobre referencje

-palenie tylko na zewnątrz

- serdeczna, empatyczna, opiekuńcza osoba

- gotowość do pracy 2 miesiące

-dobra gospodyni domowa

Warunki zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Stawka 1250€

Tel. 896761125, 897220760