Dodane przez bestcare24 25 czerwca 2018

Opieka do seniorki w Niemczech 1400-1700 euro

Miejsce pracy: Niemcy

O naszej firmie

Best Care 24 Agencja Pośrednictwa Pracy
Numer wpisu do rejestru: 17286
ul. Jasna 11
58-500 Jelenia Góra (II piętro)

Zadzwoń:
+48 538 109 888
+48 538 109 848
+48 735 140 466

Opis stanowiska

Miejscowość: 76351 Linkenheim-Hochstetten
Wyjazd planowany jest na
27-28.07
Dla niepalącej Opiekunki, bez prawa jazdy
PODOPIECZNA :
PANI : 150 / 50 kg,
Pflegegrad 3
demencja, częściowo inkontynentna,

pomoc w transferze rollator / wózek inwalidzki – łóżko

Seniorka cały dzień leży w łóżku i /lub siedzi w fotelu

Wstaje w nocy do toalety 1-2 razy,  ale jest samodzielna

Seniorka mieszka na wsi (12 tyś. mieszkańców) w mieszkaniu 95 m2, dla opiekunki osobny pokój z tarasem.

Wymagania

Znajomość języka  w stopniu komunikatywnym / dobrym.

Nasza oferta

Wynagrodzenie:
1400 euro - umowa zlecenie
1700 euro - działalność gospodarcza