Dodane przez VeritasCare 16 lipca 2018

Opiekunka osoby starszej w Wielkiej Brytanii

Miejsce pracy: Anglia

VERITAS CARE poszukuje osób na stanowisko:

OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH
w Wielkiej Brytanii

Zakres obowiązków:

  • opieka nad osobą starszą
  • pomoc w codziennych czynnościach oraz dbaniu o higienę osobistą
  • dotrzymywanie towarzystwa klientowi
  • przygotowywanie posiłków i dbanie o miejsce pracy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • przyjazne nastawienie i elastyczne podejście do pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość przedstawienia 2 referencji
  • empatia i sumienność

Mile widziane:

  • czynne prawo jazdy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • zapoznanie z angielskim pracodawcą lub z klientem bezpośrednim
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wynagrodzenie 1600 – 2000 funtów netto/miesięcznie
  • możliwość podjęcia pracy na terenie całej Wielkiej Brytanii
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • pakiet bezpłatnych szkoleń przed wyjazdem
  • wsparcie koordynatorów