Dodane przez PrivateCare24 14 sierpnia 2018

Opiekunka do samotnej seniorki do 1325 euro netto | Berlin

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Do opieki jest pani Marion. Mieszka w domu jednorodzinnym w Berlinie wraz z synem i jego rodziną, którzy mają dla siebie oddzielna część domu.  Podopieczna cierpi na Parkinsona i problemy z sercem. Porusza się przy rollatorze, w domu są wszystkie pomoce i udogodnienia, których potrzebuje, typu Duschstuhl lub Badewannenlifter. Seniorka przesypia noce, czasami zdarzy jej się wstać w nocy do toalety.

Miejsce zamieszkania:

  • Dom jednorodzinny
  • Oddzielny pokój z pełnym wyposażeniem
  • Internet
  • Oddzielna toaleta

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)
  • aktywizacja seniorki

Schodzenia i informacje o seniorce:

  • Parkinson
  • problemy z sercem
  • problemy z poruszaniem się
  • Imię: Marion
  • Waga: 70 kg
  • Wzrost: cm
  • Wiek: 88 lat

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym – B2
  • Prawo jazdy nie jest wymagane.
  • Opiekunka nie może być osobą palącą.

APLIKACJA

PRACUJ W NIEMCZECH - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 315-15-15, SMSowy pod numerem 728-949-310 lub mailowy na adres rekrutacja@privatecare24.pl