Dodane przez Aktivmed24 05 września 2018

Opieka nad seniorką w Köln, od 10.09, do 1350 euro

Miejsce pracy: Köln

 

Agencja zatrudnienia ABC Work (nr certyfikatu 12912), dla swojego partnera – Agencji zatrudnienia Aktivmed.24 poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

 

OPIEKUN SENIORÓW W NIEMCZECH

 


 

Agencja zatrudnienia Aktivmed24 (nr certyfikatu 11628) jest wiodącą firmą zatrudniającą Opiekunów/Opiekunki Seniorów na terenie Niemiec. Od 2014 r. jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej
w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

 


 

Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!

 


 

LOKALIZACJA: Köln

 


Zapewniamy:
- wynagrodzenie :
1350 euro oraz dodatkowe premie (ZUS od średniej krajowej),
- jedną czytelną umowę,
- wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu w Niemczech,
- całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu, bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego.

Wymagamy:
-
dobra znajomość języka niemieckiego,

 

- palenie tylko na zewnątrz, mile widziana jednak osoba niepaląca

 

- mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora,

 

- mile widziane prawo jazdy (nie jest to warunek konieczny).

 

 

 

Stan zdrowia podopiecznego:
-
Seniorka w wieku 78 lat, porusza się za pomocą rollatora, ma cukrzycę, ale sama podaje sobie zastrzyki, ma często zawroty głowy przez co jest narażona na częste upadki, jest po złamaniu kości udowej spowodowanego wypadkiem, ale jest po rehabilitacji jednak nie jest tak mobilna jak przed wypadkiem.

 

 

 

 

 

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Sprawdź i wybierz dla siebie najlepsze: http://aktivmed24.pl/oferty-pracy.html

 

 

 

 

 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub kontakt telefoniczny z naszym koordynatorem:

 

kom.: 881 404 447
email: martaswies@aktivmed24.pl

 


 


 


 

Proszę o dołączenie poniższej klauzuli:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszej aplikacji oraz dołączonych dokumentach przez Aktivmed.24 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Jana Chrystiana Szucha 13/15/6, KRS: 0000721480 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszej aplikacji oraz dołączonych dokumentach przez Aktivmed.24 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Jana Chrystiana Szucha 13/15/6, KRS: 0000721480 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszej aplikacji oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

 

Oświadczam również, że zapoznałem się pouczeniem realizującym obowiązek informacyjny określony w art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. , który został mi przedstawiony w formie Załącznika nr 1.

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.