Dodane przez SowaPflege24 02 października 2018

Zlecenie dla Opiekunki, 1850 euro

Miejsce pracy: Reinbek

Zlecenie dla Opiekunki do małżeństwa

Start: od zaraz
Długość pobytu: 2 miesiące

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości jęz. niemieckiego
- doświadczenia w opiece

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie
- opłacenie + organizację przejazdu

Stawka: 1600 euro + 250 euro dodatku za Święta oraz Nowy Rok

Podopieczna: 89 lat; 158 cm; 53 kg

Mobilność: podopieczna porusza się samodzielnie, ew. o lasce

Dolegliwości: demencja (brak agresji) , problemy ze słuchem, może obudzić się w nocy ale nie wymaga pomocy, cukrzyca

Obowiązki: 2x dziennie Pflegedienst do mycia oraz podawania insuliny, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, zmiana pieluchomajtek, gotowanie

Podopieczny: 89 lat; 172 cm; 73 kg

Mobilność: podopieczny porusza się o lasce (ew. asekuracja)

Dolegliwości: problemy ze słuchem

Obowiązki: ew. pomoc w myciu, ew. pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, gotowanie

Miejsce: dom jednorodzinny, 2 pokoje + oddzielna łazienka dla Opiekunki z dostępem do Internetu, sklepy ok. 10 min. na pieszo od miejsca zamieszkania

Przykładowy plan dnia: śniadanie 8:30; obiad 13:00; pauza; kolacja 18:30 . Podopieczny w miarę swoich możliwości pomaga przy żonie (zakłada jej rajstopy itp.)