Dodane przez CarersBook 06 grudnia 2018

Opiekunka osoby starszej

Miejsce pracy: Oxfordshire

 Carers Book Ltd. - jesteśmy zewnętrzną firmą rekrutacyjną, działającą na zlecenie angielskich agencji opiekuńczych. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, posiadamy siedzibę w Londynie i zarejestrowani jesteśmy pod numerem: Registered in England and Wales NO 10124577

Co to dla ciebie oznacza - legalną i uczciwą pracę na kontrakcie bez pośredników. Wszystkie usługi, które dla ciebie świadczymy są bezpłatne. Nasz zespół rekruterów to doświadczeni opiekunowie, którzy chętnie opowiedzą ci jak wygląda praca opiekuna w Wielkiej Brytanii.
Rekrutujemy w trybie ciągłym. Mamy oferty pracy z całej Anglii na stanowisko opiekunka środowiskowa, opiekunka domu spokojnej starości oraz opiekunka całodobowa.
Koniecznie zajrzyj na naszą stronę www.carers-book.com znajdziesz tam cenne porady dla opiekunów, a także charakterystykę zawodu w Anglii i Niemczech.

Dzisiaj oferujemy pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie. Kontrakt podpisywany jeszcze przed wyjazdem z Polski.
Praca na terenie pięknego miasta Oxford w Wielkiej Brytanii.
Praca polega na opiekowaniu się osobą starszą w jej własnym domu. W tym czasie wykonuje się pracę zgodną z tzw. Care Plan. Do zadań należy pomoc w ubieraniu się, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, lekkie prace domowe, przygotowywanie posiłków, podawanie leków itp.
Gwarantujemy legalne zatrudnienie, płatny urlop - miłą atmosferę w pracy - pomoc kandydatowi w otworzeniu konta bankowego, uzyskaniu numeru ubezpieczenia ( NIN number).
W trakcie pracy opiekunka ma zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniu osoby, którą się opiekuje oraz wyżywienie. Opiekunka może sobie wybrać system pracy według schematu:
2 tygodnie pracy/2 tygodnie wolnego
4 tygodnie pracy/2 tygodnie wolnego
6 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego
12 tygodni pracy/4 tygodnie wolnego
3 tygodnie pracy/1 tydzień wolnego

Wymagania:
-Płeć: kobieta
-Przedział wiekowy: od 20 do 60 lat
-osoby cierpliwe, empatyczne lubiące pracę z ludźmi
-komunikatywny język angielski (minimum B1)
-doświadczenie w opiekowaniu się osobami starszymi lub chorymi (może być prywatne nad członkiem rodziny)
-zaświadczenie o niekaralności (na dalszym etapie rekrutacji możemy je wykonać dla Ciebie)

Zapewniamy
- przygotujemy cię do interview,
- wyjaśnimy różnice kulturowe,
- powiemy ci czego oczekuje angielski pracodawca,
- jak zachować się w domu klienta,
- tygodniowe szkolenie w języku angielskim w Wielkiej Brytanii,
- certyfikat Professional Care ważny na terenie całej Wielkiej Brytanii,
- w trakcie szkolenia zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie, czasem zwrot kosztów podróży,
- pomoc w organizacji wyjazdu, wsparcie przed i w trakcie pracy,
- umowę o pracę na pełnym etacie na okres minimum 6 miesięcy.
Przez telefon udzielamy wszystkich informacji zanim jednak zadzwonisz pamiętaj - język angielski na poziomie komunikatywnym KONIECZNY.
Dla osób bez doświadczenia lub ze słabszym angielskim oferujemy pracę jako opiekunka dochodząca lub opiekunka w domu spokojnej starości.
Jeśli brakuje Ci jakichś kwalifikacji zapytaj w urzędzie pracy o kursy i szkolenia jakie mogą Ci przysługiwać.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielskim ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny. Jeśli wysyłasz do nas wiadomość dołącz swój numer telefonu. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM.
Szczegółowy opis stanowiska pod linkiem: http://carers-book.com/index.php/pl/strefa-dla-opiekunow/oferty-pracy/oferty-pracy-opiekunka-calodobowa

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Małgorzata Dębska Przemysław Fojcik

www.carers-book.com
Landline +48 32 764 73 08
Mobile: +44 (0)750 193 25 44
Mobile: +48 693 755 700
Mobile: +48 575 719 805
SKYPE: Carers Book
Facebook: Carers BOOK
Carers Book Ltd.
590 Kingston Rd, London SW20 8DN, UK
Registered in England and Wales NO 10124577