Dodane przez Adiutor.Aneta 20 grudnia 2018

Opiekunka do 82-letniej seniorki- NIEMCY-LEGALNIE.

Miejsce pracy: Stuttgart

Opis stanowiska

Opis podopiecznej:
82-letnia pani Ingrid

  • podopieczna, jak na swój wiek jest dość sprawna, sporadycznie potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach
  • ma problemy z inkontynencją (używa wkładek)
  • podopieczna w ciągu dnia dużo śpi (choruje na depresję)
  • potrzebuje opiekunki o pogodnym usposobieniu, która będzie ją aktywizowała
  • zakupy robi opiekunka

Zakres obowiązków:

  • pomoc w życiu codziennym
  • prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie
  • spacery z podopieczną

Opiekunce zapewniamy:

  • osobny pokój
  • dostęp do Internetu

Wynagrodzenie: 1000 Euro netto

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • gotowość wyjazdu na około 2 miesiące
  • mile widziane osoby niepalące

Zapytaj o nasze bezpłatne kursy języka niemieckiego!

Nasza oferta

  • bezpieczną, legalną pracę
  • najwyższe wynagrodzenie w branży
  • wysokie składki ZUS (od średniej krajowej 4443 PLN)
  • całodobową opiekę koordynatora
  • zwrot kosztów dojazdu
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • wysokie premie za polecenie kolejnych opiekunek
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego

O naszej firmie

Codziennie otrzymujemy od kilku do kilkunastu ofert pracy dla opiekunek – z różną znajomością języka niemieckiego – skontaktuj się z nami – na pewno wybierzemy pracę odpowiednią dla Ciebie! Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354. www.pomocwdomu.pl

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Sposób aplikowania

Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami!
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 Tel. 56 655 10 10/11.
lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 536-080-880 lub +48 507-776-795 - ODDZWONIMY DO CIEBIE