Dodane przez PlanetaPracy 11 lutego 2019

Opieka nad 87-letnią seniorką/ od 1.03/ północ NIemiec

Miejsce pracy: Ribnitz

Miejsce:

Ribnitz-Damgarten

Data wyjazdu:

2019-03-01

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1300 netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Podopieczną jest samotnie mieszkająca 87-letnia seniorka. Kobieta cierpi na niewydolność nerek oraz zaburzenia krążenia w nogach.

Opis oferty:

Seniorka porusza się przy balkoniku lub na wózku inwalidzkim (w zależności od samopoczucia). Umysłowo jest sprawna, nie jest również inkontynentna (samodzielnie korzysta z toalety). Należy jej pomóc w czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się oraz w czynnościach związanych z domem (zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe). Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową/ komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy. Wynagrodzenie: 1300 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży (170 €).

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.