Dodane przez vista 11 lutego 2019

Wyjazdy do opieki

Miejsce pracy: Niemcy

Potrzebujemy osób do opieki! Wyjazdy do:

*samotnej 85-letniej podopiecznej z IV stopniem niepełnosprawności. Pacjentka ma niewydolność nerek oraz zaburzenie krążenia. Podopieczna porusza się za pomocą rollatora, do dyspozycji również jest wózek inwalidzki. Z toalety korzysta sama. Poszukujemy opiekunki z prawem jazdy.

Miejscowość: 18311 Ribnitz-Damgarten                                   Rozpoczęcie pracy: 01.03.2019

 

*17-letniego podopiecznego z V stopniem niepełnosprawności, mieszkającego z mamą. Podopieczny ma chorobę hirschsprunga, z powodu której jest rozwinięty jak 3-letnie dziecko. Pacjent dobrze chodzi, potrzebuje pomocy przy korzystaniu z toalety. Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. 

Miejscowość: 79730 Murg                                                Rozpoczęcie pracy: jak najszybciej

 

 

Bardzo prosimy o załączanie poniższej zgody podczas przesyłania dokumentów rekrutacyjnych.

ZGODA

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vista 2 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-013), przy ul. Staromiejskiej 6/7, moich danych osobowych, w tym danych wrażliwych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vista 2 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-013), przy ul. Staromiejskiej 6/7.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w Vista 2 Sp. z o.o. Sp. k. jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: abi@vista-hr.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.
6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
10) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

Skontaktuj się z nami juz dziś!


Oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych!
tel. +48 668 713 350, 735 929 899, 660 661 099, tel. stacj. (32) 739 05 99
praca@vista-hr.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.