Dodane przez rzkancelaria 13 lutego 2019

Opieka do pana chorującego na raka, od 25.02, 1250euro/mc

Miejsce pracy: Niemcy, Arnsberg

Kancelaria Prawno-Gospodarcza Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko:  OPIEKUNKA/ OPIEKUN seniora

Miejsce pracy: Niemcy/ Arnsberg

Termin rozpoczęcia pracy: 25.02.2019 (wyjazd na min. 2 miesiące)

Podopieczny:

·        88 lat,

·        162 cm, 80 kg,

·        rak prostaty i płuc,

·        złamana kość udowa, w związku z tym aktualnie potrzebny transfer łóżko-wózek,

·        problemy ze słuchem,

·        potrzebuje pomocy przy toalecie, kąpieli, ubieraniu,

·        1x w tygodniu przyjeżdża Pflegedienst,

·        mieszka z żoną.

Obowiązki:

·        prowadzenie domu - gotowanie, sprzątanie, zakupy.

·        sprawowanie opieki nad podopiecznym.

Wymagania:

·        komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

·        osoba niepaląca,

·        doświadczenie jako opiekun osób starszych,

·        pozytywne nastawienie, empatia, otwartość, zaradność.

Oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,

·        wynagrodzenie 1250 Euro/miesiąc,

·        bezpłatny transport,

·        zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: rekrutacja@rzkancelaria.eu

Więcej informacji pod nr telefonu  0048 74-840-48-57, 0048 883 444 109.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji,  również proszę o dołączenie do CV drugiej zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawno-Gospodracza Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. z siedzibą ul. Uzdrowiskowa 2a/2, 58-302 Wałbrzych. W sprawach związanych z danymi proszę kontaktować się pod adresem e-mail biuro@rzkancelaria.eu . Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Kandydat ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna on, iż przetwarzanie jego danych osobowych, narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.