Dodane przez DanzigePflege 14 lutego 2019

Mobilna seniorka z Niedersachsen szuka opiekunki dostęnej od 01.03

Miejsce pracy: 26903 Surwold

 Od 01.03.2019

Do ustalenia

26903 Surwold!

1200-1300 €+ Premia Świąteczna

Opiekunka z dobrym niemieckim z prawem jazdy do seniorki z 26903 Surwold!

Seniorka – 1934, 58 kg, 158 cm, Pflegegrad 3

Podopieczna porusza się samodzielnie, jest mobilna. Ma zaawansowaną demencję oraz artrozę prawego ramienia. Otrzymuje środki przeciwbólowe. Seniorka wychodzi do toalety samodzielnie, również w nocy, zatem noce są przespane. Obecnie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst, dba o higienę, to w przyszłości ma być ograniczone.

Obowiązki: dbanie o dom, zakupy, gotowanie. Podopieczna wymaga wsparcia w ubieraniu, higienie.

Aktualnie w domu mieszka syn seniorki, który się nią zajmuje. Szuka opiekunki, która zatroszczy się o babcię i odciąży go w obowiązkach. Pani ma dom, dla opiekunki pokój, Internet.

Na zleceniu jest dostępne auto.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy jest wymagane

- osoby nie/-palące

Nasza oferta:

- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry  opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie ,

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt
0048 696996663
0048 692107099
0048 664450845
info@danzigepflege.eu