Dodane przez Yvonne.N 14 lutego 2019

Opiekunka osób starszych/48161 Münster/04.03.2019

Miejsce pracy: Niemcy

Opieka dotyczy Pani w wieku 91 lat, ważącej około 64 kg. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym o powierzchni 160 m2(5 pokoi), porusza się za pomocą Rollatora lub laski do chodzenia, może pomagać w obowiązkach domowych, lubi czytać książki, we wcześniejszym czasie robótki ręczne. Raz w tygodniu przychodzi Pani sprzątająca dom.

Do sklepów jest około 10 minut drogi na pieszo.

Nie ma potrzeby aby Opiekunka wstawała w nocy.

Dla Opiekunki: osobny pokój(łóżko, szafa, stół), dostęp do Internetu, łazienka jest wspólna.

Choroby:  od czasu do czasu zawroty głowy, ogólne osłabienie z racji wieku.

Pomoce medyczne: guzik wzywający pogotowie, Rollator, laska do chodzenia.

Obowiązki Opiekunki: pomoc w codziennej higienie ciała, pomoc w kąpielach, wspólne przygotowywanie posiłków, prowadzenie domu, chodzenie na spacery, pomoc w ubieraniu i zdejmowaniu pończoch,  chodzenie z podopieczną do kościoła, robienie zakupów.

Wymagania:  komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Termin pracy: 04.03.2019 – na dwa miesiące.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki,
  • zwrot kosztów podróży,
  • opłacane składki ZUS,
  • ubezpieczenie.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt w celu rozpoczęcia rekrutacji:

-tel.kom. 519-747-529,

-tel.stacjonarny 94 731-38-52

lub mailowo: yvonne-n@wp.pl

Zapraszamy !!!