Dodane przez Yvonne.N 14 lutego 2019

Opiekunka osób starszych/59581 Warstein/15.03.2019

Miejsce pracy: Niemcy

Opieka dotyczy Pani w wieku 87 lat, ważącej około 60 kg, mieszkającej w domku wraz ze swoim mężem, który jest całkowicie sprawny i samodzielny. Podopieczna jest całkowicie sprawna i wszystkie czynności wykonuje przy sobie samodzielnie. Opiekunka nie musi wstawać w nocy, ma dostęp do Internetu oraz telefonu( połączenia wychodzące do Polski na numery stacjonarne).

Choroby:  lekka demencja, nietrzymanie moczu.

 Pomoce medyczne: Rollator.

 Obowiązki Opiekunki: prowadzenie domu, przygotowywanie oraz podawanie posiłków, robienie zakupów.

Termin pracy: 15.03.2019-na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki,
  • zwrot kosztów podróży,
  • opłacane składki ZUS,
  • ubezpieczenie.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt w celu rozpoczęcia rekrutacji:

-tel.kom. 519-747-529,

-tel.stacjonarny 94 731-38-52

lub mailowo: yvonne-n@wp.pl

ZAPRASZAMY!!!