Dodane przez Folga 15 lutego 2019

Opiekunka do samotnej seniorki - do 1600 euro netto

Miejsce pracy: Niemcy

Grupa FOLGA jest zespołem firm o zasięgu światowym w branży HR. Posiadamy ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w sektorze: spożywczym, usługowym, automotive oraz budowlanym. Jednak z uwagi na to, że posiadamy elastyczną ofertę jesteśmy w stanie skierować ją do klienta każdej branży. Od początku naszej działalności towarzyszy nam motto OUR PEOPLE YOUR SUCCESS.

Jesteśmy członkiem SAZ i Business Centre Club.

Specjalizuje się w branży opiekuńczej, kładąc szczególny nacisk na standardy świadczonych usług, doceniając przy tym swoich pracowników.

OPIEKUN / OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH – PRACA W NIEMCZECH

 Do opieki samotna seniorka, poruszająca się o rollatorze, początkowe stadium demencji. Podopiecznej trzeba pomagać w codziennych czynnościach i myciu. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu w Hamburgu.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- tylko sprawdzone oferty,

- legalne zatrudnienie – klarowne warunki współpracy

- atrakcyjny system premiowy,

- wsparcie osobistego koordynatora,

- ubezpieczenie w oparciu o przepisy UE,

- bezpłatny transport, zakwaterowanie i wyżywienie,

- stabilne zatrudnienie,

- wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy.

Obowiązki:

- pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu,

- pomoc przy poruszaniu się (asekuracja),

- pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia,

- prowadzenie domu.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie na podanym stanowisku pracy.