Dodane przez adsum24 18 lutego 2019

Opiekunka do pana od 1 marca, premia świąteczna!

Miejsce pracy: Luedenscheid

OPIS STANOWISKA

Poszukujemy opiekunki od 1.03 do podopiecznego w miejscowości Luedenscheid, Nadrenia Północna Westfalia, 58511. Czas delegacji – 2 miesiące.

Podopieczny pan Willi, ma 94 lata, 185 cm wzrostu i waży 69 kg. Ma przyznany Pflegegrad 2, choruje na białaczkę. Pan Willi porusza się z pomocą rollatora, nie ma demencji – stan umysłowy jest klarowny. Lekko niedosłyszy.

Pan Willi budzi się w nocy 1-2 razy. Ze względu na nowotwór niewiele je, opiekunka powinna kontrolować, by podopieczny w ciągu dnia wystarczająco dużo pił. Pan korzysta z toalety samodzielnie.

Do tej pory pan nie zatrudniał opiekunki, a do pomocy przychodziły pielęgniarki Pflegedienst.
Do domu regularnie przychodzi sprzątaczka.

Pan mieszka sam, nie ma rodziny w pobliżu. Do najbliższego sklepu 5-10 minut pieszo.
Dla opiekunki osobny pokój (nie ma osobnej łazienki), internet będzie podłączony.

Na miejscu w Niemczech (w tej samej miejscowości) jest polskojęzyczny koordynator.

WYMAGANIA

- minimum komunikatywna znajomość niemieckiego
- doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych - referencje mile widziane

NASZA OFERTA

Oferujemy:
-legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy (w danym zleceniu ok. 42 euro netto diety dziennej za każdy przepracowany dzień + 180 zł brutto miesięcznie z tytułu wynagrodzenia umowy zlecenie) - miesięczna kwota netto 1320 euro (plus premie)
-premia świąteczna 100 euro
-terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
-organizację oraz opłacenie transportu
-opiekę polskojęzycznego koordynatora (w nagłych przypadkach – również całodobowo)
-BONUS za polecenie opiekunki, która przepracuje z nami przynajmniej miesiąc
-zapewnione ubezpieczenie przez cały okres trwania umowy – zarówno podczas delegacji w Niemczech, jak i podczas urlopu w Polsce
-bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy w Niemczech
-sprawdzone oferty pracy
-nie pobieramy żadnych prowizji

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Adsum24

ul. Biskupa 2/5

44-240 Żory

032 283 17 19

733 040 860