Dodane przez Curaform 22 lutego 2019

Opiekunka do Pana w Bremen 397

Miejsce pracy: Niemcy, Bremen

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO : Pan 93 lata, 172 cm, 65 kg, Pan z niskim ciśnieniem, inkontynencją, porusza się za pomocą rollatora lub laski, dezorientacja co do czasu i miejsca, czasami jest „nieobecny”, z reguły przesypia noce, ograniczona mowa i słuch. Pan jest spokojny i przyjazny, interesuje się minerałami i kwiatami.
Warunki pobytowe: Pan mieszka z żoną – nie wymaga opieki w domu jednorodzinnym, miasto, 5 min. do komunikacji miejskiej, 2 min. Sklepów. DLA OPIEKUNKI: 2 pokoje na piętrze, oddziela łazienka, TV, Internet.
OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, zmiana pampersów, podkładek, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o przyjmowaniu leków, umawianie i towarzyszenie w wizytach lekarskich, zakupy, gotowanie, pranie, zmiana pościeli, pielęgnacja roślin, sprzątanie.
Wymagania: Pani, z doświadczeniem w opiece, komunikatywny niemiecki, niepaląca.

LOKALIZACJA: Bremen
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 15.03.2019.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl