Dodane przez PlanetaPracy 22 lutego 2019

Opieka nad 83-letnią Panią/ od 15.03/ 1450 €

Miejsce pracy: Ludwigsburg

Miejsce:

Ludwigsburg ok. 15 km od Stuttgart

Data wyjazdu:

2019-03-15

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1450 €/ netto

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Opieka nad 83 letnią Panią, mieszkającą w Ludwigsburgu. Poszukujemy Pani z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi.

Opis oferty:

Seniorka mierzy 160 cm, waży ok 75kg. Seniorka ma lekką demencję, trochę zapomina, bywa zdezorientowana. Posiada lekkie ograniczenie mobilności, używa balkoniku. Należy jej lekko pomóc przy, higienie, toalecie. Z toalety podopieczna korzysta sama. Seniorka przesypia noce. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój, dostęp do Internetu. Należ także zająć się gospodarstwem domowym. Syn seniorki mieszka w oddzielnym mieszkaniu w tym samym domu ( często przychodzi na obiady). Wynagrodzenie 1450 € + 170 € zwrot kosztów podróży

 

 

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.