Dodane przez SowaPflege24 20 marca 2019

Stałe zlecenie dla Opiekunki, 25.04

Miejsce pracy: Kasbach

Stałe zlecenie dla Opiekunki

Start: 25.04

Długość pobytu: 2 miesiące

Oczekujemy:

- komunikatywnej znajomości jęz. niemieckiego

- doświadczenia w opiece

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- ubezpieczenie

- opłacenie + organizację przejazdu

Stawka: 1500 euro

Podopieczna:

Wiek: 78 lat

Wzrost: 165 cm

Waga: 53 kg

Mobilność:

- podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim (pomoc podczas wstawania i siadania)

Dolegliwości:

- demencja

- problemy z mówieniem

- częściowa inkontynencja (zmiana pieluchomajtek)

Obowiązki:

- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu

- pomoc w myciu

- pranie, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów itp.

- podopieczna spożywa śniadania w łóżku

Miejsce:

- dom jednorodzinny

- do dyspozycji opiekunki oddzielnie wyposażony pokój

- dostęp do Internetu

- miasto Kasbach – Ohlenberg położone w Nadrenii Palatynacie

W domu mieszka mąż, który jest sprawny fizycznie

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Tel. 735 998 777 lub 29 643 89 63