Dodane przez Ambercare24 12 sierpnia 2019

SUPER OFERTA NA WRZESIEŃ!! OPIEKUNKA DO SENIORA! 1700 EURO NA RĘKĘ!

Miejsce pracy: KOLONIA

Oferta nr: 4681

Wynagrodzenie: 1700 EURO

Poziom znajomości Języka: Dobry

Ważne Informacje: Zapewniona opieka Logopedy

PLANOWANY TERMIN WYJAZDU: 05-09-2019

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Köln (Kolonia)i okolice

 

OPIS OSOBY DO OPIEKI: Do opieki Pan 56 lat mieszkający niedaleko Kolonii. Jego mobilność jest ograniczona. Porusz się za pomocą wózka. Nie ma demencji i jest sprawny umysłowo. Cierpi na częściowa inkontynencję, ma założony cewnik. Do dyspozycji w opiece jest wózek, Lifter oraz krzesełko prysznicowe. Ma małe problemy z wymową. Dobrze przesypia noce. Pan mieszka wraz z żoną, która nie wymaga czynności opiekuńczych. Dla Opiekunki jest w pełni wyposazony pokój z Internetem.

WARUNKI ZAKWATEROWANIA: opiekunka ma komfortowe warunki zamieszkania osobny pokój w mieszkaniu pokój z Internetem w pełni wyposażony pokój

ZAKRES CZYNNOŚCI: dotrzymywanie towarzystwa prowadzenie domu przygotowanie posiłków robienie zakupów wsparcie w ubiorze pomoc w higienie ciała

Wymagana pomoc w toalecie

AMBERCARE24

Zadzwoń do koordynatora telefon +48  730 49 77 70  lub +48  730 49 77 71  wybierz wewnętrzny „1 „

Wyślij wiadomość na adres:  rekrutacja@ambercare24.pl  „ Proszę o rezerwacje oferty nr 4681„ Na numer: 535 340 311

Odwiedź naszą stronę internetową i zobacz inne nasze oferty pracy (70 aktualnych każdego dnia!).

Uwaga ! zadzwoń z rana do godziny 12.00 a przedstawimy Ci najnowsze oferty jeszcze nie publikowane na portalach. Wszystkie atrakcyjne, dobrze płatne z całych Niemiec, których nigdzie nie znajdziesz – tylko w  Ambercare24,  bo z nami zawsze opłaca się najbardziej!

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.