Dodane przez WFPS 17 września 2019

Opiekun osób starszych w domu opieki w Anglii - nawet do 8600 zł miesięcznie!

Miejsce pracy: Anglia

Poszukujemy opiekunów osób starszych do pracy w renomowanych w domach opieki na terenie całej Wielkiej Brytanii.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: £8.62-£9.78 brutto za godzinę (w zależności od lokalizacji i doświadczenia), wyższa stawka w weekendy i święta (nawet do £12.23).
• Pełne szkolenie, również dla kandydatów bez doświadczenia zawodowego jako opiekun medyczny.
• Darmowy odbiór z lotniska i zakwaterowanie w hotelu.
• Wsparcie naszych konsultantów - pomoc w uzyskaniu wszelkich dokumentów niezbędnych do legalnej pracy w Wielkiej Brytanii.
• Bezpośrednia, stała umowa od pierwszego dnia.
• Workforce People Solutions nie pobiera od kandydatów żadnych opłat.

OPIS STANOWISKA:

• Pomoc w higienie pacjentów.
• Pomoc podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich.
• Podawanie posiłków.
• Czuwanie nad potrzebami i bezpieczeństwem pacjentów.

WYMAGANIA:

• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Mile widziane doświadczenie zawodowe jako opiekun medyczny. Weźmiemy także pod uwagę wszelkie doświadczenie opiekowania się np. starszym członkiem rodziny.
• Empatia i ciepłe usposobienie.
• Życzliwy i wyrozumiały stosunek do pacjentów.

DOSTĘPNE LOKALIZACJE:

• Aberdeen
• North Yorkshire
• Surrey
• Cheshire
• Powys, Walia

Skontaktuj się z nami juz dziś!

praca@wfpsuk.com

+44 1204 393 000