Dodane przez Curaform 21 listopada 2019

Opiekunka do pani w Landsberg, 60 km za Monachium - 400/01 BONUS Świąteczny !

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Lokalizacja: Landsberg, 60 km za Monachium - 400/01 
Termin zlecenia: ok. 1.12..2019. 
 
Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym

 Opis oferty

 
Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ :  Podopieczna  94 lata, 50kg/160 cm, Pani jest po zawale, choroby serca, zagrożenie upadkiem, porusza się z rolatorem, umysłowo sprawna, korzysta samodzielnie z toalety. Pani współpracuje. Nie ma pracy w nocy. Potrzebuje pomocy podczas mycia i ubierania. Inkontynencja moczu. Słabo słyszy. Czyta gazetę, lubi gry towarzystkie. Przypominanie o lekach, wizyty lekarskie, gotowanie (2), zakupy, podlewanie kwiatów. Codziennie czas wolny po obiedzie, sympatyczny syn mieszka w innej miejscowości.

Mieszkanie 75 m2, 3 pokoje, kuchnia, 3 min zakupy, 5 min. komunikacja. Dla Opiekunki jest osobny pokój, internet i Flatrate.


Zapraszamy do kontaktu:
Curaform 24 sp.z o.o. Gliwice
Tel.: 32 33-93-105;  kom. 794 409 300
 e.labuz@curaform.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.