Dodane przez EasyjobSeniovita 03 stycznia 2013

Ogłoszenie Opiekunka os.straszych/Niemcy

Wymagania:

Komunikatywna zanajomość języka niemieckiego !!

Cierpliwość, wyrozumiałość, szacunek wobec osób schorowanych

Doświadczenie w opiece (nad osobą starszą,chorą lub niepełnosprawną)

Obowiązki:

Troska o podopiecznego, jego zdrowie i samopoczucie

Wsparcie w codziennych czynnościach

Proste prace domowe

Wynagrodzenie: do 1200 EURO netto

Forma zatrudnienia : Umowa Zlecenie na rok czasu

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie

Opłacane składki ZUS i ubezpieczenie

Zwrot kosztów podrózy

Darmowe zakwaterowanie

Możliwość awansu potwierdzonego certifikatem

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Terminowe wynagrodzenie

Sprawdzone miejsce pracy

Atrakcyjne oferty pracy!

 Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

Easyjob Seniovita

Tomasz Laszczyk

t.laszczyk@seniovita.pl

+48 58 66 77 081

lub wyślij SMS o treści "opiekunka"na numer 600 232 131, a oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy pon-pt: 8:00 – 16:00!