Dodane przez PlanetaPracy 19 maja 2020

Oferta od początku czerwca/ 1700 €/ Opieka nad 79-letnią Panią/ okolice Ratyzbony

Miejsce pracy: Ratyzbona

Miejsce:

Parkstetten

Data wyjazdu:

2020-06-08

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1700 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Podopieczną jest 79-letnia seniorka (163 cm, 70 kg). Kobieta cierpi na demencję, cukrzycę (insulinę podaje mąż lub córka) oraz parkinsona (nietypowe objawy- ma bardzo sztywne mięśnie), potrzebuje transferu (ok 6 razy dziennie, dostępny jest lift).

Opis oferty:

Kobieta porusza się na wózku inwalidzkim. Należy pomóc jej w pełni przy higienie, toalecie, przebieraniu się. Seniorce zdarza się sporadycznie wstać w nocy do toalety. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Kobieta mieszka z mężem (82-lata, jest sprawny, nie wymaga opieki). Do dyspozycji jest osobny w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1700 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży.

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.