Dodane przez PlanetaPracy 29 maja 2020

Oferta od zaraz/1400 € / komunikatywny niemiecki/ samotna mobilna seniorka / ok. Monachium

Miejsce pracy: Truchtlaching ok 100 km od Monachium

Miejsce:

Truchtlaching ok 100 km od Monachium

Data wyjazdu:

2020-06-01

Długość zlecenia:

2 miesiace

Wynagrodzenie:

1400 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Opieka nad 82 letnią Panią, seniorka mierzy 168 cm ,waż 64 kg . Szukamy Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece, gotowej na 2 -miesięczny wyjazd.

Opis oferty:

Seniorka ma początki demencji , posiada cukrzycę oraz depresję, porusza się samodzielnie , sama korzysta z toalety, Starsza pani nie jest agresywna, potrzebuje kogoś serdecznego, który ja będzie motywował. Ma problemy z pamięcią. Potrzebna opiekunka, która będzie umiała nadać strukturę dnia. W nocy wstawać nie trzeba, jeśli starsza pani nie będzie spala w ciągu dnia, to bez problemu przesypia noce. Do łóżka idzie ok. 21:30. Mobilność fizyczna bez ograniczeń. Starsza pani mieszka sama w mieszkaniu ok. 70 m2, w tym samym domu mieszka syn z zona i córką, ale są to 2 oddzielne mieszkania. Opiekunka jest tylko do dyspozycji starszej pani. Prawo jazdy nie jest konieczne, ważne jest dla rodziny aby osoba była serdeczna. Do zadań należy także zajęcie się gospodarstwem domowym . Wynagrodzenie 1400 € + zwrot kosztów podróży.

 

Skontaktuj się z nami juz dziś!
 
 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.