Dodane przez Humanpro 16 października 2014

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

Miejsce pracy: całe Niemcy

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów/-tki, do pracy w szwajcarskich szpitalach i klinikach, na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
- umowę o pracę

- wsparcie w całym procesie rekrutacji aż do momentu zatrudnienia
- okres wprowadzenia w zakres obowiązków
- pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu
- pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w kraju Klienta
- stabilną pracę na pełen etat

Wymagania

- wykształcenia kierunkowego: magister/licencjat pielęgniarstwa, studium medyczne, liceum medyczne
- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego

- doświadczenie na w/w stanowisku
- szacunku wobec pacjentów, seniorów, współpracowników oraz przełożonych
- samodzielności i odpowiedzialności
- gotowości do wyjazdu na dłuższy okres czasu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@humanpro.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.