Dodane przez ProBetreuung 01 lipca 2020

Opiekun do mobilnego Seniora, Bremerhaven

Miejsce pracy: Bremerhaven

Probetreuung Stawiamy na wysoką jakość usług świadczonych na rzecz osób starszych. Zapewniamy Opiekunkom z całej Polski podjęcie legalnej pracy w Niemczech, przy tym dbamy o ich bezpieczeństwo gwarantując opiekę koordynatora na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami.

Opis podopiecznego:

Senior mieszka w zadbanym, czystym domu. Ze względu na wiek i pewne ograniczenia potrzebuje pomocy. Umysłowo nie ma zaburzeń. Jest mobilny przy balkoniku, dłuższe trasy wymagają wózka. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy podstawowej pielęgnacji i asekuracji przy prysznicu, bo ma czasami zawroty głowy.
Jest spokojny, chętnie czyta, ogląda wydarzenia sportowe, układa domino. Lubi spacery nad stawem – oczywiście przy wsparciu opiekuna.
Bardzo blisko jest Kaufland, Lidl, Aldi, Ikea i inne sklepy. Duże zakupy można zrobić z córka, do dyspozycji jest też rower. Czas wolny zagwarantowany 2 h dziennie + 2 wolne popołudnia.
Raz na 2 tygodnie przychodzi pani do sprzątania i ogrodnik w razie potrzeby.

Pielęgniarka: tak, rozkłada leki.

Czynności wykonywane przez podopiecznego:

  • poruszanie się – balkonik
  • toaleta – z pomocą
  • ubieranie- z pomocą lub samodzielnie – zależy od dnia.
  • jedzenie – samodzielnie

Zakres obowiązków:

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekuna:

  • pokój
  • łazienka
  • internet
  • tv

Wymagania:

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje

Oferujemy:

  • Ubezpiecznie
  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • Składki emerytalno-rentowne i zdrowotne
  • oplacony transport
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia:

  • osłabienie starcze
  • inkontynencja
  • reumatyzm

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Tel. biuro: +48 89 722 07 60

Tel. koordynatora: +48 516 903 838