Dodane przez ProBetreuung 03 lipca 2020

Nowe zlecenie od 01.08.2020, 1500€!

Miejsce pracy: 24986 Satrup

RODZAJ:

1.       Nowe- Hildegund

2.       Termin zlecenia od  13.07.2020 (może być  też ok 2 dni później) do: 6-8 tyg

3.       Miejscowość:  24986 Satrup

Osoba podopieczna:

1.Wzrost:  168

2.Waga :75

3.Wiek: ur .1936

Opis Podopiecznej/go:

Hildegund ma 84 lata . Mieszka sama w domu jednorodzinnym i jest wdową od 30 lat. Ze względu na zaawanswaną demencję-alzheimer i ograniczeń ruchu musi mieć na stałe kogoś do pomocy. Do tej pory była pod opieką opiekunki z Niemiec- 3 godz dziennie, opiekunka ta rozkadała leki, układala dietę i ćwiczenia dla seniorki oraz pilnowała odpowiednich terminów. Opiekunka , która przyjedzie pwinna omówić z tą panią wszystkie rzeczy i też ustalić czas wolny.  Seniorka bardzo ufa Pani Dohm (niemiecka opiekunka)

Seniorka jest po złamaniu kości udowej , ma wstawioną protezę. Teraz pod nadzorem fizjoterapeutów uczy się chodzenia ze wstawioną protezą , jest teraz w domu opieki i porusza się już przy balkoniku. Seniorka ma inkontynencję moczu, ale tylko dlatego, ze nie może zdążyć do toalety, gdy się jej będzie przyponinać, nie powinno być z tym problemów i seniorka będzie korzystać z toalety.

Seniorka była nauczycielką niemieckiego i angielskiego , jest bardzo oczytana i dużo zwiedziła. Przykłąda duża wagę do wykształcenia.

Seniroka potrzebuje opiekunki z dobrym językiem , by mogła zrozumieć seniorkę i coś zakomunikować.

Seniorka jest kochana, ale też lubi postawić na swoim, jest uparta. Ciężko ją zmotywować o ruchu i trzeba bardzo pilnować higieny ciała, bo seniorka o tym zapomina.

Przychodzi ogrodnik i pani do sprzątania.

Przy gotowaniu trzeba mieć na uwadze, ze seniorka ma cukrzycę , nie wolno po prostu gotowac zbyt tłusto.

Schorzenia: zaawansowana demencja, alzheimer, inkontynencja, osłabienie starcze, cukrzyca

Pielęgniarka: tak

Czynności wykonywane przez podopiecznego:

a)       poruszanie się – przy balkoniku, z pomocą

b)      toaleta – z pomoca

c)       higiena osobista/ mycie – z pomoca

d)      ubieranie- z pomoca

e)      Jedzenie. – samodzielnie

Wstawanie w nocy może się zdarzyć, do toalety

Zakres obowiązków:

a)       prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)

b)      opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki domowe:  dom jednorodzinny na wsi, do sklepu 10 min rowerem, 15 min pieszo, 5 min samochodem.

Warunki dla Opiekunki: pokój, Internet, telewija, czas wolny 3 godz dziennie, gdy przychodzi pani Dohm do seniorki. Dodatkowo 3 razy po poł dnia i też zastępuje pani Dohm.

Wymagania:

1.       znajomość j. niemieckiego: dobra/bardzo dobra, mile widziane prawo jazdy, palenie tylko na zewnątrz

2.       doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona

3.       gotowość do pracy w okresie:

4.       Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Tel. biuro: +48 89 722 07 60

Tel. koordynatora: +48 574 701 864