Dodane przez ProBetreuung 08 lipca 2020

Opiekunka do Seniorki w Wiefelstede, zastępstwo od 15.07.2020

Miejsce pracy: Wiefelstede

Opis Podopiecznej:

Pani Mariechen jest już w bardzo ciężkim stanie , opieka paliatywna i jej stan nie ulegnie poprawie.

Jest podłączona do aparatu tlenowego, chce jednak czasem jeszcze chodzić i opiekunka musi zwracać na nią większą uwagę.

Nie trzeba jej zabraniać picia i jedzenia – nie wprowadzamy seniorce  żadnych ograniczeń.

Schorzenia: cukrzyca insulinowa, niewydolność serca,

Pielęgniarka: tak, podaje insuline

Czynności wykonywane przez podopiecznego:

a)       poruszanie się – balkonik

b)      toaleta – z pomoca

c)       higiena osobista/ mycie – z pomocą

d)      ubieranie- z pomocą

e)      Jedzenie. – samodzielnie

Wstawanie w nocy –  tak, seniorka jest już w ciężkim stanie

Zakres obowiązków:

a)       prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)

b)      opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki domowe:  dom jednorodzinny na wsi,

Warunki dla Opiekunki: pokój, Internet, tv, czas wolny 2 godz dziennie, seniorkę zostawia się lub przychodzi ktoś na zastępstwo

Wymagania:

  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym
  • referencje mile widziane
  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi

Oferujemy:

  • Ubezpiecznie
  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • Składki emerytalno-rentowne i zdrowotne
  • oplacony transport
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Skontaktuj się z nami juz dziś!

ProBetreuung Sp. z o.o.
ul. Wyszyńskiego 1B
10-457 Olsztyn
89 722-07-60
516-903-838
info@probetreuung.eu
www.probetreuung.pl