Dodane przez ProBetreuung 10 lipca 2020

Opiekunka do mobilnego Seniora od 1.08.2020

Miejsce pracy: Stemwede

PROBETREUUNG

Stawiamy na wysoką jakość usług świadczonych na rzecz osób starszych. Zapewniamy Opiekunkom z całej Polski podjęcie legalnej pracy w Niemczech, przy tym dbamy o ich bezpieczeństwo gwarantując opiekę koordynatora na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami.

OPIS STANOWISKA

Senior cierpi na demencję, ale w większości ma dobre dni, gdzie schorzenie nie wpływa na jego funkcjonowanie. Jak na swój wiek jest sprawny fizycznie i potrzbuje tylko niewielkiej pomocy. Przykłada dużą wagę do porządku i czystości w domu, lubi mieć czyste, świerze ubrania i zawsze nosi koszulę. Jest spokojny i towarzyski. Opiekunka powinna z nim rozmawiać czy wyjść na spacer czy na rower.

Senior zamieszkuje parter dwurodzinnego domu, górne piętro wynajmuje. Mieszkanie seniora ma 100m2, opiekunka otrzyma pokój, który jest odświeżany przed jej przyjazdem.

Sklepy są oddalone ok. 2 km od domu seniora, do dyspozycji jest rower, poza tym siostrzenica może raz w tyg pomóc w zakupach, siostrzenica zatroszczy się też o odpwiednie środki dezynfejujące, rękawiczki czy maseczki w razie potrzeby.

WYMAGANIA

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
referencje mile widziane, prawo jazdy

NASZA OFERTA

• Legalną formę współpracy, jedna umowa, minimum formalności
• Niemieckie ubezpieczenie,
• Pełen pakiet składek,
• Bonusy, premie, zwrot kosztów podróży
• Organizacja transportu
• Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
• Szkolenia językowe
• Kontakt z koordynatorem w Polsce i w Niemczech
• Uczciwość, terminowość, rzetelność

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Tel. biuro: +48 89 722 07 60

Tel. koordynatora: +48 516 903 838