Dodane przez ProBetreuung 10 lipca 2020

Opieka nad Panem 73 lata

Miejsce pracy: 53859 Niederkassel

1.       Termin zlecenia od  27.07.2020 do: 6-8 tyg

2.       Miejscowość:  53859 Niederkassel

Osoba podopieczna:  Hans Guenther

1.Wzrost:  170

2.Waga : 70

3.Wiek: ur . 1949

Seniorka jest fit, nie do opieki.

Opis Podopiecznej/go:

Hans Guenther ma 73 lata i jest teraz w szpitalu, jest dam po przebytej śpiączce cukrzycowej. Na tę chwilę jest osoba leżącą , jednak jego stan i sprawność się poprawia. Kąpiele będą odbywały się na siedząco, można seniora zawieźć do łazienki pod prysznic. Rodzina zatroszczy się o niezbędne narzędzia ułatwiające transfer.

Seniorka, Erika, ma 76 lat , ona daje insulinę i rozkłada leki. Jest serdeczną i sympatyczną kobietą i cieszy się na pomoc w opiece nad mężem.

Seniorzy mają 2 córki , które też służą pomocą i troszczą się o rodziców.

Opiekun otrzyma ładny pokój na górze, rower też jest do dyspozycji.

Schorzenia: inkontynencja, po przebytych udarach, cukrzyca insulinowa, zaburzenia rytmu serca, niewydolność sercowa,

Pielęgniarka: tak, rozkłada leki

Czynności wykonywane przez podopiecznego:

a)       poruszanie się – osoba leżąca, wózek, jest lift łóżkowy, lift na schody,

b)      toaleta – inkontynencja pełna

c)       higiena osobista/ mycie – z pomocą

d)      ubieranie- z pomocą

e)      Jedzenie. – trzeba odpowiednio przygotować.

Wstawanie w nocy może się zdarzyć 1-2 razy , ale nie każdej nocy

Zakres obowiązków:

a)       prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)

b)      opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki domowe: dom w mieście, niedaleko centrum, do sklepu rowerem 2 min, 10 min pieszo , zakupy można zrobić z rodziną (żona seniora)

Warunki dla Opiekunki: pokój,własna łazienka, Internet, TV

Wymagania:

1.       znajomość j. niemieckiego: komm/ gut, palenie tylko na zewnątrz

2.       doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona

3.       gotowość do pracy w okresie:

4.       Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

Stawka 1550€ netto

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Probetreuung Sp.z.o.o
Ul. Wyszyńskiego 1B
10-457 Olsztyn
Tel: 574 701 864

www.probetreuung.pl

SPRAWDZ OFERTY PRACY NA https://probetreuung.pl/oferty-pracy/