Dodane przez ProBetreuung 22 lipca 2020

Opieka nad Panią 85 lat , 27624 Geestland

Miejsce pracy: 27624 Geestland

RODZAJ:

1.       Nowe- Lydia

2.       Termin zlecenia od  06/07.08.2020 do: 6-8 tyg

3.       Miejscowość:  27624 Geestland

Osoba podopieczna:

1.Wzrost:  160

2.Waga : 55

3.Wiek: ur . 1935

Opis Podopiecznej/go:

Lydia ma 85 lat i jest spokojną emerytowana nauczycielką.

Porusza się przy balkoniku i do tej pory radziła sobie w miare samodzilenie. Ze względu na demecję potrzebuje już jednak wsparcia w codzienności, bo czasem zapomina o pewnych czynnościach.

Seniorka lubi zwierzęta  i ma 4 koty – wszystkie kochane, oswojone i zadbane.
mają swój pokój, dlatego nie biegają cały czas po całym domu.

Opiekunka jednak powinna mieć na nie oko – dać jedzenie i wyczyścić kuwetę – ale w zasadzie robi to seniorka i nie musi się to odbyć tylko na zasadzie pomocy.

Opiekunka może przyjechać z własnym kotem czy psem- seniroka nie ma nic przeciwko.

Seniorka ma serdecznych sąsiadów, przyjaciół na miejscu, którzy chętnie pomogą.

Schorzenia:  osłabienie starcze, początkująca demencja, zaburzenia rytmu serca

Pielęgniarka: tak, rozkłada leki

Czynności wykonywane przez podopiecznego:

a)       poruszanie się – przy balkoniku, samodzilenie

b)      toaleta – samodzielnie

c)       higiena osobista/ mycie – z pomcą

d)      ubieranie- z pomocą lub samodzielnie -zalezy od formy dnia

e)      Jedzenie –  samodzielnie

9.00 wstaje, póxniej śniadanie, 13-14 obiad, póxniej drzemka, 18.00 kolacja, 22.00 cisza nocna.

Wstawanie w nocy może się zdarzyć , ale nie każdej nocy.

Zakres obowiązków:

a)       prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)

b)      opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki domowe:  dom na wsi, ok 200m2, ogród, taras.

1-2 razy w tyg przychodzi pomoc do sprzątania , ogrodem zajmuje się sąsiad jak tylko jest potrzeba.

Zakupy robi się z rodziną lub sąsiadem, podwożą samochodem – ok. 15 min drogi autem.

W domu mieszkają koty, seniorka lubi zwierzątka.

Warunki dla Opiekunki: pokój, własna łazienka, internet TV,
czas wolny 2-3 godz dziennie- seniorka zostaje sama, +2 razy pół dnia – seniorką zajmuje się sąsiad.

Wymagania:

1.       znajomość j. niemieckiego:kom/kom+,;  palenie tylko na zewnątrz

2.       doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona

3.       gotowość do pracy w okresie:

4.       Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

 Stawka 1400€ netto

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Probetreuung Sp.z.o.o
Ul. Wyszyńskiego 1B
10-457 Olsztyn
Tel: +48 574 701 864
www.probetreuung.pl