Dodane przez Goldarbeit 12 października 2020

Dyplomowana pielęgniarka - praca w domach opieki na terenie Austrii

Miejsce pracy: Austria

Dla naszego Partnera, austriackiej agencji specjalizującej się w branży opiekuńczej, poszukujemy osób chętnych do pracy jako Pielęgniarki w domach spokojnej starości na terenie całej Austrii.

Wymagania:

  • Licencjat z pielęgniarstwa;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (dla osób z podstawową znajomością, organizujemy intensywny kurs przed wyjazdem);
  • Otwartość, elastyczność;
  • Wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka;
  • Gotowość do pracy;

Oferujemy:

  • Umowa bezpośrednio z austriacką agencją (wszystkie świadczenia odprowadzane w Austrii);
  • Pełen etat;
  • Wynagrodzenie podstawowe 2450 € brutto (możliwość wyższej podstawy w zależności od kwalifikacji i doświadczenia) – plus dodatki;
  • Płatne urlopy;
  • 13 i 14 pensja (Urlaubs- und Weihnachstgeld);
  • Bezpłatne zakwaterowanie;

Opis stanowiska:

  •  Samodzielne planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej;
  • Zapewnianie odpowiedniej jakości opieki oraz jej ulepszanie;
  • Współpraca w interdyscyplinarnym zespole;
  • Wsparcie w organizacji czasu wolnego;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: info@goldarbeit.de

Skontaktuj się z nami juz dziś!