Dodane przez Mjcare 08 kwietnia 2021

Opiekunka z podstawowym niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy

Do opieki jest 85 letnia (07.08.1936r.) Pani Digna, podopieczna cierpi na demencję, jest osobą leżącą. Potrzebna pomoc w higienie ciała, ubieraniu, rozbieraniu, karmieniu. Pani Digna mieszka z mężem, który przejmuje opiekę w nocy, śpi w jednym pokoju z podopieczną. Pflegedienst przychodzi pomóc w cotygodniowej kąpieli.
Podopieczną wysadza się na krzesło toaletowe, pomaga przy tym też mąż podopiecznej. Wieczorami do pomocy jest dostępny syn, który mieszka w tym samym domu (dom dwurodzinny). Rodzina podopiecznej bardzo miła i pomocna.
Stałe sprawdzone miejsce pracy
 
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu. Zakupy robi syn, Opiekunka przygotowuje tylko listę zakupów. Przerwa  standardowo- 2 godziny dziennie, można wyjść na spacer, zakupy, itp. Wtedy opiekę przejmuje małżonek lub syn.
 
Wyjazd 14.04 dla Pani z mocnym podstawowym lub  komunikatywnym niemieckim, stawka 1350-1400 euro.
Więcej informacji pod tel:881789173

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.