Dodane przez Promedica24

Szukamy Opiekunki dla Pani Gudrun, Sigmarszell

Miejsce pracy: Sigmarszell, Niemcy

?? Poszukujemy osób komunikatywny języka niemieckiego do opieki nad podopieczną.

Stan zdrowia

  • demencja
  • nadciśnienie

Obowiązki podopiecznego

  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • dom jednorodzinny
  • dom z ogrodem
  • własny pokój dla Opiekuna
  • dostęp do Internetu

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 10.000 zł na rękę za 46 dni
  • Zarobisz więcej niż w Polsce oraz oszczędzisz na codziennych kosztach życia
  • Opłacamy składki ZUS od średniej krajowej i dodatkowe ubezpieczenie
  • Organizacja wyjazdu i wszystkie formalności są po naszej stronie
  • Zapewniamy transport prosto do domu podopiecznego, wraz z zamieszkaniem i wyżywieniem
  • Dajemy Ci całodobowe wsparcie podczas wyjazdu. Będziemy w stałym kontakcie

DLA OSÓB NIEZNAJĄCYCH JĘZYKA NIEMIECKIEGO OFERUJEMY KURSY JĘZYKOWE

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ!

  • Mamy duże doświadczenie w branży. Działamy na rynku już od 14-tu lat
  • Współpracowało z nami już 35.600 Opiekunów, a co 4-ty z nich trafił do nas z polecenia
  • Posiadamy największą bazę ofert pracy dla opiekunów. Nie musisz czekać na wyjazd
  • Rekrutujemy w 47 oddziałach na terenie całej Polski