Dodane przez OpiCasa 21 listopada 2022

OFERTA DLA OPIEKUNA-DO SAMOTNEGO SENIORA-1700 EURO PLUS PREMIA

Miejsce pracy: 26452 Sande

   Poszukujemy Opiekuna chętnego do opieki nad samotnym seniorem; Pan ma 81 lat mieszka w domu. Ma stwierdzoną demencję, tęskni za zmarłą małżonką, czuje samotność. Senior lubi drzemać w południe - porusza się samodzielnie i nie wymaga transferu. Wymaga ogólnej pomocy przy pięlegnacji ciała, ubieraniu się. Pan z toalety korzysta samodzielnie.

 

   Obowiązki Opiekuna: pomoc w codziennych czynnościach ( ubieranie, pięlegnacja ciała ), gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów.

   Do dyspozycji Opiekuna jest umeblowany pokój - Internet. Wspólna toaleta z łazienką oraz ogólnodostępna kuchnia.

 

   WYJAZD: od 30 listopada 2022r. na 6 tygodni

   WYNAGRODZENIE: 1700 EURO plus premia świąteczna

   MIEJSCE PRACY: 26452 Sande

 

Poszukujemy opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt w godzinach 9-17 Tel. 71 714 23 01


E-mail: biuro@opicasa.pl


Strona internetowa: www.opicasa.pl


 

Aplikuj już teraz!

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem wysłanych przez ciebie danych jest firma OpiCasa Niemcy Sp. z o.o. Sp.k. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.