Dodane przez mycarefriend 09 sierpnia 2023

Oferta Pracy od zaraz w Suesel [23701] – do 84-letniej Seniorki,1800€ + do 500€ PREMII

Miejsce pracy: Suesel / Bujendorf, SH 23701

ZAROBKI:  1800 € netto/mies. + do 500€ PREMII WAKACYJNEJ

 Oferta nr 1671

Miejsce pracy: Suesel / Bujendorf, SH 23701

 Język: Komunikatywny (Mittlere)

Wyjazd: OD ZARAZ

Długość kontraktu: 6-8 tygodni

Oferta dla: Kobiety lub mężczyzny

Osoba potrzebująca opieki: Mężczyzna

 

Opis: Szukamy opiekunki lub opiekuna osób starszych do opieki nad 84-letnią seniorką. Pani waży około 65 kg, ma 4 stopień niepełnosprawności oraz jest osobą po udarze. Pani porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna wymaga transferu, ale stara się pomagać i wspierać. Wstawanie w nocy nie występuje. Seniorka nie ma żadnej konkretnej diety, żywienie jest tradycyjne. Seniorka potrzebuje pomocy w ubieraniu, rozbieraniu, higienie i pielęgnacji ciała. W opiece nad osobami starszymi w Niemczech opiekunka będzie pomagała w sprawach życia codziennego, gotowała posiłki, robiła zakupy, prowadziła dom oraz podawała leki. Jest to dom, w którym Pani mieszka sama. Do dyspozycji opiekunki jest własna sypialnia z dostępem do internetu i telewizja.

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki w opiece seniora różnią się w zależności od stanu zdrowia podopiecznego. Istnieje podstawowy zakres czynności, które opiekunka do osoby starszej będzie wykonywać na każdym zleceniu. Można je podzielić na trzy podstawowe kategorie:

• Dotrzymywanie towarzystwa i wsparcie emocjonalne – opiekunka powinna stanowić źródło psychicznego wsparcia. Codzienna rozmowa oraz zachęcanie seniora do utrzymania aktywnego trybu życia to bardzo ważne zadania w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

• Pomoc przy higienie – podopieczny potrzebuje pomocy przy utrzymaniu czystości. Zakres obowiązków związanych z higieną osobistą to m.in.: podawanie jedzenia, pomoc przy codziennej toalecie (mycie ciała, włosów, zębów), wsparcie przy ubieraniu i poruszaniu się, zmienianie podkładów oraz pielucho majtek.

• Obowiązki domowe – praca w Niemczech jako opiekunka wymaga również wykonywania lekkich obowiązków domowych. Wśród nich może znaleźć się przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, robienie prania, podwożenie podopiecznego do lekarza czy sklepu i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywa seniorka.

UDOGODNIENIA DLA OPIEKUNKI:

Własny pokój, Samochód, Dostęp do internetu, Telewizor, Wózek inwalidzki, Brak dodatkowych osób

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w ubieraniu, Transfer, Jazda samochodem, Pranie, Chodzenie na spacery, Gotowanie, Sprzątanie, Zakupy, Pomoc w higienie, Administracja leków

DODATKOWE WYMAGANIA:

Prawo jazdy, Referencje mile widziane
 

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Numer telefonu: 71 724 20 06


Strona internetowa: https://mycarefriend.pl/oferty-pracy-niemcy/


Adres e-mail: info@mycarefriend.pl

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.