Dodane przez Curaform 25 września 2023

Opiekunka do Pan w ok. WARDENBURG ok. Oldenburga 442/01

Miejsce pracy: Niemcy, Oldenburg

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece.

OPIS PODOPIECZNEGO:

Pan 84l, 172cm, 72kg ,Pan choruje na raka prostaty, z powodu przyjmowanych leków ma czasami drgawki. Pflegedienst przychodzi 1x w tyg. żeby ustawić panu leki/ rozłożyć na tydzień i żeby pana wykąpać. Podopieczny porusza się samodzielnie. Ma czasami dezorientację co do czasu i miejsca. Noce przesypia spokojnie, często śpi również w ciągu dnia w fotelu. Bywa apatyczny. Ma inkontynencję – pampersowany. Ograniczony słuch i wzrok. W higienie ciała częściowo samodzielny. Samodzielnie spożywa posiłki – trzeba jedynie go zachęcać do regularnego picia wody/ napojów. Jest osobą spokojną.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Pan mieszka w domu wielorodzinnym, 85m2 mieszkanie, 3 pokoje, wieś, do komunikacji miejskiej 10 min, do sklepów 15 min.

DLA OPIEKUNKI :  Internet, TV, osobna łazienka, pokój

Termin zlecenia od: 06.10.2023

Lokalizacja: 26203 WARDENBURG

Kwota netto: do 1600 EUR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • pomoc w higienie ciała oraz higienie intymnej,
  • pomoc w korzystaniu z toalety,
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
  • pomoc w podawaniu posiłków i płynów,
  • przypominanie o przyjmowaniu leków,
  • prace domowe w zakresie : zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie, podlewanie kwiatów.

OCZEKIWANIA WOBEC OPIEKUNA

• doświadczenie w pracy w opiece,
• język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym,
• cechy charakteru : Pani wyrozumiała i cierpliwa.

INFORMACJE DODATKOWE

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• - sprawdzone oferty
• - legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
• - atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
• - gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• - opłacanie składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń
• - dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
• - pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-105 ; Mobil: +48 794409300
e.labuz@curaform.pl