Dodane przez SH24 17 listopada 2023

Zlecenie do samotnej Seniorki + PREMIA DO 500 EURO!!!!

Miejsce pracy: Berg

Podopieczna mieszka w małym miasteczku o nazwie Berg w okolicach Monachium. Seniorka jest mobilna i sprawna fizycznie, cierpi na demencję i potrzebuje Opiekunki która jest empatyczną, wyrozumiałą i profesjonalną osobą. Do dyspozycji Opiekunki domek jednorodzinny z osobnym pokojem, telewizją i internetem.

Obowiązki:

- Dbanie o porządek w domu

- Czynności higieniczno opiekuńcze

- Pranie

- Gotowanie

- Robienię zakupów

- Prasowanie

Wymagania:

- Język Niemiecki: Dobry

- Osoba niepaląca

- Mile widziane referencje

- Mile widziane doświadczenie

 Oferujemy

- Legalna praca i ubezpieczenie

- Opieka koordynatora w Polsce i w Niemczech

- Organizacja i opłacenie podróży

- 1750 Euro netto miesięcznie + Bonus Świąteczny do 500 EURO

Skontaktuj się z nami juz dziś!

praca@seniorhelp24.pl